info@mischiefmonks.pl
 607 371 671
WZORY, KTÓRE ZACHWYCAJĄ

Nasza misja

W Mischief Monks staramy się zaskakiwać pomysłowością i wyjątkowością naszych projektów. Mamy ambicję, aby wprowadzać na rynek rozwiązania niespotykane u nikogo innego. Rozwiązania, które sprawią, że Twoje wnętrze będzie wyjątkowe i sprawi, że będziesz się w nim czuł po prostu dobrze.

Historia

Dzięki wieloletniej znajomości branży wyposażenia wnętrz, poznaliśmy możliwości, jakie są oferowane w zakresie dekoracji przestrzeni. Znając to, co jest dostępne, mogliśmy stworzyć rzeczy, których jeszcze nie było. Ta pokusa oryginalności połączona z ciężką pracą, zaowocowały wyjątkową ofertą o niespotykanej nigdzie indziej dbałości o szczegóły.

Wizja

Pragniemy odmienić i poszerzyć zakres możliwości w jaki można dekorować wnętrza. Wykorzystując najnowsze technologie i najwyższej jakości materiały dostarczamy produkty spełniające wymagania każdego Klienta. Mając kontrolę nad całym procesem projektowym, możemy elastycznie dopasowywać się do niestandardowych projektów.

Personalizacja

Wszystkie wzory z naszej oferty mogą zostać spersonalizowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Dopasujemy kompozycje, rozmieszczenie elementów oraz kolorystykę tak, aby idealnie wpasować się w konkretne wnętrze. Na specjalne życzenie możemy stworzyć wzór od zera na podstawie przedstawionego pomysłu lub dostarczonych materiałów referencyjnych.

DLACZEGO MY?

Diabeł tkwi w szczegółach

Nie rzucamy słów na wiatr. Nasze fototapety, tapety i tkaniny są naprawdę najwyższej jakości. Dbamy o detale, bo wiemy, że to one stanowią o efekcie finalnym.

Jakość

Dzięki unikalnej, autorskiej metodzie przygotowywania naszych projektów, wszystkie wzory posiadają super fototealistyczną jakość. Nawet z bliska na powierzchni wydruku widać wyraźnie wszystkie detale. Zastosowana rozdzielczość jest nie do osiągnięcia przy podobnych wydrukach na podstawie projektów wybranych z banków zdjęć.
WIĘCEJ

Materiały

Do produkcji naszych fototapet i tapet używamy najwyższej jakości materiałów. Druk jest w pełni ekologiczny, a nasze produkty nie zawierają chloru, włókna szklanego ani innych szkodliwych dla człowieka substancji.
Montaż jest niezwykle prosty, klejem pokrywamy tylko ścianę.
WIĘCEJ
envelope-ochevron-upphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram