info@mischiefmonks.pl
 607 371 671

Jakość

Każdy wzór został dopracowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, tak aby efekt finalny zadowolił nawet najbardziej wymagających Klientów. Nawet z bliska na powierzchni wydruku widać wyraźnie wszystkie detale. Jest to możliwe dzięki połączeniu projektów przygotowanych w bardzo wysokiej rozdzielczości z produkcją na najnowocześniejszych maszynach do druku cyfrowego.
Standardowo tapety są przygotowywane do montażu "na styk", co zdecydowanie przyśpiesza i ułatwia aplikację na ścianie. Bryty są przycinane przez specjalistyczną maszynę sterowaną komputerowo co gwarantuje najwyższą dokładność. Na specjalne życzenie Klienta, możemy przygotować wydruk do montażu poprzez podwójne cięcie ("na zakładkę")
Druk wykonujemy w technologii UV, którego wytrzymałość  jest o wiele większa niż w przypadku druków solwentowych czy lateksowych. Jest też jest jedną z najbardziej przyjaznych środowisku technik druku. Atramenty UV to ekologiczne farby bezrozpuszczalnikowe, które nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji i nieprzyjemnych zapachów.
envelope-ochevron-upphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram